Dünyanın en büyük doğrudan satış şirketlerinden biri olan Herbalife International, kilo kontrolü, takviye edici gıdalar ve kişisel bakım ürünleri satışını dünya genelinde 90’dan fazla ülkeye ulaştırmıştır.

Herbalife İç ve Dış Beslenme Ürünleri, Herbalife Beslenme Enstitüsü ve Bilimsel Danışma Kurulu’nun çalışmaları sonucunda tüketime sunulmaktadır. Herbalife, dinamik satış ağı ve muhteşem ürünleri ile bulunduğu tüm ülkelerde insanların yaşam kalitesini yükseltmeye yardımcı olmaktadır.

Kaliteli ve güvenli ürün içeriklerimiz öğün yerine geçen gıdalar alanında dünya genelinde tercih edilen bir ürün olmamızı sağlamıştır. Size mümkün olan en iyi ürünleri sunmak için, ürün geliştirme sürecimiz beslenme ve sağlık alanlarındaki uzmanların katkıları ile yönetilmektedir.

Gerek beslenme, kilo kontrolü ve kişisel bakım ihtiyaçlarınız, gerekse İş Fırsatımız hakkında daha fazla bilgi edinmek olsun, hayatınızı değiştirmeye hazır olduğunuzda başarınız için her adımda size destek olacağız.

HerbalFit ekibi, Herbalife Nutrition ürünlerini sadece kapınıza ulaştırmakla kalmaz, yaşam kalitenizi artırmanız için ihtiyaç duyduğunuz motivasyonu sağlamak için bir tık kadar yakınızdadır.

Dengeli Beslenme

Sağlığın korunması ve geliştirilmesi kişinin öncelikle kendi sağlığına sahip çıkması ve sağlık bilincini geliştirmesi ile mümkün olduğu unutulmamalıdır. Sağlıklı bir yaşam için en önemli etkenlerden bazıları, dengeli doğru beslenme ve kilo kontrolüdür. Bu noktada Herbalife Nutrition ürünleri vücudunuzun ihtiyaç duyduğu tüm besinleri içermekle birlikte beslenme uzmanlarımızın tavsiyeleri doğrultusunda kullanımında sağlıklı bir şekilde kilo almanızı yada vermenizi sağlar.

Herbalife Nutrition

Sağlık; bireyin bedensel, ruhsal ve sosyal anlamda tam bir iyilik halinde olması olarak tanımlanır. Fiziksel aktivite, bedensel sağlığımızı korumamız için temel faktörlerden biridir. Düzenli yapılan fiziksel aktivite, doğru beslenme programıyla uygulandığında; kas kuvvetinin korunması ve arttırılması, vücut postürün korunması, kalbin ritminin düzenlenmesi, solunum kapasitesinin artırılması, vücudun mineral kullanımının dengelenmesi, unutkanlık gelişim riskinin azaltılması, olumlu düşünebilme ve stresle başa çıkabilme yeteneğini geliştirmesine katkı sağlar.

Düzenli fiziksel aktivite ile birlikte deneyimli beslenme uzmanlarımızın önerilerini takip ederek kullanacağınız Herbalife Nutrition ürünleri sayesinde kısa bir sürede dengeli bir vücut, zihin sağlığı ve performanslarınızda bir artış farkedeceksiniz.