Kullanım Koşulları

HerbalFit webde geçirdiğiniz süreyi en güvenli ve rahat şekilde tamamlamanız amacıyla gerekli ortamı sunmak için çalışmaktadır. Bu sebeple HerbalFit ‘ün kişisel bilgilerinizi toplarken ve kullanırken izlediği prensipler aşağıda sıralanmıştır:

Kullanıcı Bilgilerinin Toplanması

HerbalFit , kullanıcılarının sitedeki dolaşımları sırasında ziyaret edilen bölümler, tıklanan alanlar gibi verileri otomatik olarak toplamaktadır. Bu veriler, sadece bölümlerin, farklı alanların izlenme, takip edilme oranlarının tespiti için kullanılmaktadır. Sayfaların nereden geçerek ya da ne şekilde ziyaret edildiğini belirleyen “cookie/session” adlı teknolojinin kullanıldığı durumlarda aynı şekilde sitenin farklı alanlarının izlenme, tıklanma oranlarının belirlenmesinde istatistiki veri olarak toplanmakta olup; kişiye özel yapılan bir uygulama değildir. Bu teknoloji ile amaçlanan, kullanıcıların daha sıklıkla ziyaret ettikleri bölümlere ait içeriği, siteye ilk ziyaretinden itibaren kullanıcı için daha kolay ulaşılır kılmaktır.

Bilgilerinizin Paylaşımı

HerbalFit web sitesi kullanıcısı olmanız durumunda, sitedeki ziyaretlerinizin istatistiki takibi dışında abonelik sırasında paylaşmış olduğunuz kişisel bilgiler ile e-posta gibi kişiye özel alanlarınız HerbalFit tarafından paylaşılmamaktadır. HerbalFit , kişisel bilgilerinizi tamamen gizli tutacaktır. Tüm bu kişisel bilgiler, sitedeki tercihler ve HerbalFit web sitesi kullanıcısı olmak suretiyle elde edilen e-posta vb. haklar tamamen HerbalFit veri tabanında ve gizli olarak tutulmaktadır. HerbalFit , kullanıcılara ait bilgileri ancak aşağıda belirtilen haller gerektirdiği takdirde açıklamak hakkına sahiptir:

1. Kullanıcının, şahsi bilgilerinin paylaşılması konusunda izni var ise,
2. HerbalFit ‘in kendi bünyesinde kullanılmak üzere kullanıcı profillerinin belirlenmesi amacıyla,
3. Kullanıcının, HerbalFit ‘den talep ettiği ürün ve hizmetlerin geliştirilmesi, temin edilmesi veya sunulan servis ve araçlarla ilgili problemlerin giderilmesi amacıyla,
4. Kullanıcıya ürün ve servisler sunarken, işbirliği yaptığı firmalara, bu ürün ve servislerin sağlanmasında kullanılmak üzere,
5. Yasal soruşturmalar esnasında, mahkeme kararı gereği veya yasal prosedürler gerektirdiği takdirde.
6. Promosyon ve reklam faaliyetlerinde.

Bu veriler zaman zaman kullanıcının ilgisini çekebileceğini düşündüğümüz konular, içerikler, farklı hizmet ve çalışmalardan kullanıcıyı haberdar etmek amacıyla kullanılmaktadır. Ama bu kullanım gerek HerbalFit web sitesindeki on line aktivite, gerekse HerbalFit ‘e bağlı e-posta, anında mesajlaşma gibi diğer on line faaliyetler olsun sadece HerbalFit tarafından kullanılmakta, saklanmakta ve yine HerbalFit aracılığıyla size ulaştırılmaktadır. HerbalFit şahsi bilgilerinizin yukarıdaki şartlar çerçevesinde kullanılması sonucu meydana gelebilecek zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez. Servislerimizden yararlananlar bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. HerbalFit , yukarıda yeralan açıklamaları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.