Dengeli Beslenme

Kolesterol Nasıl Düşürülür

Yulaf Beta-Glukanı faydalarından bir tanesi kan kolesterolünün düşürülmesini sağlamasıdır. Beta-glukanlar genel olarak normal kolesterol seviyesinin korunmasına katkıda bulunurlar. Peki kolesterolümüz neden yüksek olmasın, yüksek kolesterol nelere neden olur dediğinizi duyar gibiyim. Yüksek kolesterol, koroner kalp rahatsızlıklarının çoklu risk faktörlerine bağlı olduğunu ve bu faktörlerden bir tanesinin yüksek kolesterol olduğunu öğrenme zamanınız gelmiş.

Heartwell temel bileşeni, yani içeriğindeki ana ürün ise Oatwell Yulaf Beta-Glukanı. Evet, içerisinde bulunan beta-glukan faydalarından bir tanesi kan kolesterolü seviyesinin korunmasına katkıda bulunması.  Günde en az 3 gr yulaf beta-glukanı tüketerek faydalı etkiyi görebilirsiniz.

Hartwell tanıtımını yaparken verdiği bilgiler için Dr. İsmet Tamer’e özellikle çok teşekkür ediyor ve bilgilendirmelerinin devamını beklediğimizi buradan kendisine iletiyoruz.

Herbalife Heartwell Nasıl Kullanılır

Herbalife Türkiye tarafından 229 gr ‘lık kutularda, vanilya aromalı olarak satışa çıkartılan Heartwell, günde 2 ölçek tüketilmelidir. Kolay hazırlanması ile göze çarpan Heratwell Su, Meyve suyu veya Yarım Yağlı Süt ile hazırlanmış Herbalife Shake içerisine koyularak hazırlanabilir.

Heartwell Sipariş

Heartwell siparişi vermek ve bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz, lütfen merak ettiğiniz konular ile ilgili bizden destek almakta çekinmeyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir